Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Річний звіт за 2018-2019 н.р.

Дата: 19 серпня 2019 о 09:46

Звіт роботи закладу освіти за 2018-2019 навчальний рік

Діяльність колективу Красногорівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №4 імені В’ячеслава Чорновола Мар’їнської районної ради Донецької області (далі — заклад) у 2018/2019 навчальному році спрямували на виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Комплексної програми розвитку освіти  та інших законодавчих та нормативно-правових актів галузі освіти, а також Статуту закладу.

Пріоритетний напрям діяльності закладу — всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних компетентностей для її успішної самореалізації, виховання відповідальних громадян, здатних до свідомого суспільного вибору. Створення системи освітнього процесу, яка грунтується на гармонії відносин між учителем, учнем та його батьками забезпечує збагачення інтелектуального, творчого, культурного потенціалу народу, підвищення освітнього рівня  громадян.

Організація діяльності педагогічного колективу обумовлена стратегічними завданнями закладу та педагогічною проблемою .

Станом на 03.09.2018р. кількість учнів школи становила 131 особа. Середня наповнюваність класів — 14 учнів . Показники мережі минулого року  вищі, ніж у 2017/2018 н.р. На початку 2018/2019 навчального року відкрили  12 класів,   із них: 1-4 класи - 4; 5-9 класи – 8. Мова навчання — українська (1-3, 6,7,8,9 класи) та російська (4, 5-7, 9 класи). З 1-го класу у школі вивчається англійська мова, з 5-го класу в освітній процес введено вивчення другої іноземної мови – німецької. Найбільша наповнюваність у класах: 20 учнів (3-й клас); найменша – 5 (7 клас). У школі організовано індивідуальне навчання для дитини з особливими освітніми потребами (3 клас). Протягом останніх 3-х років простежуємо динаміку збільшення учнів початкової школи (з 30-ти до 70-ти).

У закладі освіти здійснюється щомісячний облік руху учнів. Аналіз руху учнів сприяє забезпеченню обов’язкової повної загальної середньої освіти для всіх громадян України та осіб, які згідно із законодавством України мають право на освіту. Протягом минулого навчального року вибуло  2 учня у зв’язку зі зміною місця проживання. На кінець навчального року кількість учнів становить – 129 учнів.

У 2018/2019 навчальному році в закладі   освіти працювали  27 педагогічних працівників, зокрема директор, 1 заступник,  2 педагога-організатора,  соціальний педагог,  практичний психолог.  22  педагога мають повну вищу освіту, 5 – мають середню спеціальну освіту та навчаються у ВНЗ.

Право громадян на доступну освіту реалізуємо шляхом запровадження різних форм навчання, однією з яких є навчання за індивідуальною формою. Індивідуальним навчанням охоплені учні, які за станом здоровʼя не можуть відвідувати заклад освіти.

Систематично здійснюємо моніторинг навчальних досягнень учнів закладу з метою запровадження допрофільного навчання. За підсумками 2018/2019 навчального року із  учнів 1-8-х класів:

• 16 учнів 1-го класу оцінені вербально;
  • 113 учнів 2-8-х класів атестовані з усіх предметів за 12-бальною шкалою оцінювання навчальних предметів;
  • 113 учнів переведено до наступних класів;
  • 11 учнів 2-8 класів нагороджені похвальними листами.

Взагалі якість навчальних досягнень учнів залишилась на рівні минулого навчального року. У порівнянні з минули навчальним роком зросла кількість учнів – переможців предметних конкурсів різних рівнів.

Але серед   недоліків у роботі вчителів-предметників слід зазначити, що у 2018/2019 н.р. учні школи не достатньо активно брали участь у районному етапі предметних олімпіад. Також кожному вчителеві слід розробити систему заходів, спрямованих на підвищення рівня навчальних досягнень учнів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.