Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Протидія булінгу (цькування)

Дата: 11 березня 2021 о 07:23

Красногорівський  заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №4

імені В’ячеслава Чорновола

Мар’їнської районної ради Донецької області

85630, м.Красногорівка, вул.Кобзаря, 101а. Тел. 0664534632

е-mail  shkola.krasnog4@gmail.com  код ЄДРПОУ 25689563

НАКАЗ

від ___ вересня 2020 року                                                                              № ___-о

Про організацію роботи

з протидії булінгу

(цькуванню) в закладі освіти

у 2020/2021 н.р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 року  №1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції   України   від   03.02.2020  року за № 111/34394,  наказу Міністерства освіти і науки від 26.02.2020 року  № 293 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», листа Міністерства освіти і науки від 20.03.2020 року  №6/480-20 «Про план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)  в закладах освіти», наказу Департаменту освіти  і   науки   Вінницької   обласної державної адміністрації від 25.03.2020 року  № 145 «Про затвердження Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», з метою створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти, вільного від насильства та булінгу (цькування),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити  Методичні рекомендації щодо формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу  в Красногорівському ЗЗСО І – ІІ ступенів №4 ім.В.Чорновола. (Додаток 1)
  2. Затвердити  План заходів щодо запобігання та протидії булінгу  на 2020/2021 навчальний рік.(Додаток 2)
  3. Ввести в дію Журнал звернень про випадки  булінгу в Красногорівському ЗЗСО І-ІІ ст.№4 ім.В.Чорновола.

Вересень 2020

1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Галенко Т.С., практичному психологу Денисовій М.І., педагогам-організаторам Гончаренко Н.В. та Міщенко С.А., соціальному педагогу Любченко О.В. організувати просвітницьку роботу з учасниками освітнього процесу щодо запобігання жорстокому поводженню над дітьми.

Протягом 2020/2021 року

1. Створити  постійно  діючу комісію  з розгляду випадку  булінгу (цькування)  у складі:

Машутіна О.В., в.о.директора закладу освіти – голова комісії;

Галенко Т.С., заступник директора з навчально-виховної роботи – заступник голови комісії;

Денисова М.І., практичний психолог – секретар комісії;

Любченко О.В., соціальний педагог – член комісії;

Міщенко С.А., педагог-організатор – член комісії;

голова громадського об’єднання батьків закладу освіти (за згодою);

представники  служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді (за згодою).

1. Педагогічним працівникам:
    1. Забезпечити виконання Плану заходів щодо запобігання та протидії булінгу  протягом 2020/2021 навчального року.
    2. Не допускати випадків фізичного та психологічного насильства, образ, недбалого й жорстокого поводження з дітьми.

1. Формувати в учасників освітнього процесу толерантне ставлення один до одного

Протягом 2020/2021 року

1. Уникати проявів жорстокого ставлення до учнів, приниження їхньої честі, гідності та інших форм насильства (фізичного або  психічного).

Протягом 2020/2021 року

1. Терміново інформувати адміністрацію закладу про будь-які випадки неправомірного поводження працівників по відношенню до учнів.
  1. Затвердити:
    1. Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькуванню) в закладі (Додаток 3).
    2. Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі (Додаток 4)
    3. Зразок заяви про випадки булінгу (цькування) (Додаток 5).
    4. Форму Журналу реєстрації заяв про випадки булінгу (цькування) (Додаток 6).
    5. Форму Журналу реєстрації рішень комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) (Додаток 7).
  2. Вчителю інформатики Міщенко С.А. оприлюднити даний наказ на офіційному сайті закладу у  розділі «Протидія булінгу (цькування)» на сайті школи.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.о.директора закладу освіти                                            О.В.Машутіна

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.